Carscache:
Are radar detectors legal in Ohio? for passenger vehicles, but not for commercial vehicles. Understanding the regulations i... (2024.02.07. 07:09)Szerintem ezt beszopták sokan
Carscache:
Are radar detectors are legal in Ohio? for passenger vehicles, but not for commercial vehicles. Understanding the regulatio... (2024.02.07. 07:09)A Toyota C-HR okos elektronikája
Carscache:
Mark your calendars and rev up your anticipation! The official release date for the 2024 Hot Rod Power Tour announcement is... (2024.01.02. 10:37)Statisztikailag pont jó
Lángoló Nyelesfing:
@kolbászoszsömle: Nem a lófaszt nincs te büdös faszszopó (2023.11.08. 23:32)Ködlámpás köcsögök
Carscache:
For optimal EV battery performance, follow these EV battery charging best practices: use a dedicated charger, avoid frequen... (2023.07.10. 11:58)Kényelmes utcaseprő
Carscache:
Get ready to experience pure adrenaline with the 2023 Aprilia RS 660 Extrema. Priced competitively, this high-performance m... (2023.07.04. 08:37)Menthetetlen idióták mindenütt
Carscache:
Discover the perfect balance between affordability and quality with the best budget camera for car photography. Capture dyn... (2023.06.30. 09:54)Válaszol a lapos kerekű hummeres
@szaGértő: Mer' kapkodol. És gondolom a sebész az lidocaint használt érzésteleníteni. Én Sétáló Jánost szoktam, mert a homeopátiának vagyok a híve. :D Ráadásul az öltések is szép, avantgard jellegűek lettek volna. :D
Tudja valaki, hogy azt a szájbatekert .vob kiterjesztést mivel érdemes konvertálni, ami:
- nem baszogat minden nap a fizetős frissítésért
- nem 30 napos próbaverzió
- nem 800 x 600 felbontásban hajlandó csak elindulni
- nem kurvaanyázok használata közben
- és esetleg tán még magyarul is tud
@Mityu: Hát, annak indult, de kicsiny volt a felület. Mos a Mityu hmzést gyakorlom... Egyébként eddig még egyik páciensemn sem panaszkodott, nyugodjanak békében. :D
A sebész, a pszichiáter és a belgyógyász kacsavadászatra megy. Egyszer csak egy kacsa repül el felettük, mire a belgyógyász felemeli a puskáját, de nem tüzel.
- Miért nem lőttél? - csodálkozik a sebész.
- Biztos vagy benne, hogy kacsa volt? - kérdez vissza a belgyógyász. - Másféle madár is lehetett.
Megint elhúz felettük egy kacsa. A pszichiáter megcélozza, de ő sem lő.
- Most mi a baj? - dühöng a sebész.
- Vajon tudja-e a kacsa, hogy ő kacsa? - töpreng a pszichiáter.
Ekkor újabb kacsa emelkedik a magasba. A sebész kikapja a puskát a pszichiáter kezéből, és kapásból lelövi a madarat.
- Biztos vagy benne, hogy kacsa volt? - kérdezi a belgyógyász és a pszichiáter.
- Majd a boncolásnál kiderül.
Egy amerikai vizsgálatban egy nőkből és egy férfiakból álló csoportnak
azt kellett megmondania, hogy milyen nemű a számítógép,
és négy érvvel kellett alátámasztaniuk álláspontjukat.
A női szakértőcsoport hímneműnek ítélte a számítógépet,
a következő alapon:
1) Előbb be kell kapcsolni, hogy aztán odafigyeljen az emberre.
2) Tele van információval, de nincs fantáziája,.
3) Arra lenne, hogy segítse az embert,
de az idő nagy részében maga A probléma.
4) Mihelyt az embernek van egy,
rögtön rájön,
hogy ha várt volna még egy kicsit,
jóval nagyobb teljesítményű modellt vehetett volna.
A férfi szakértők szerint a számítógép nőnemű, mert :
1) Csak a teremtője érti a belső logikáját.
2) Az a nyelv, amelyen egy másik számítógéppel beszél,
teljesen érthetetlen.
3) A legkisebb hibát is eltárolja a memóriájában,
hogy aztán a legalkalmatlanabb pillanatban hívja elő.
4) Mihelyt az embernek van egy,
rájön,
hogy a keresetének felét kiegészítőkre kénytelen költeni.
@Tanácstalan: Tényleg tök jó,van rajta egy függőleges fekete vonal. @SilentSound: Látom Silent,pörögsz mint a 6-os anya!!! Szóljál nekik,hogy jöjjenek kommentelni,mert túl nagy az egyetértés!!!
Jó reggelt! Visszatértem. Vissza is olvastam, amennyire tudtam. Zajlott az élet itt. @potha: biztos hogy nem én voltam, mert akkor éppen Stockholm macskaköves utcáit koptattam.
@1 Fószer: te hallod nekem itt egy olyan link jön be hogy 20 ezer ft vagy rosszat nézek ? de ha ezek a felnik mondjuk meg érnek 20 ezret mond be rá neki 15zret hátha oda adja neked legalább is én annyit mondanék:D ám ha 40ért monjda akkor meg 35ezret monjdál neki telefonba és ha elmész akkor meg próbálkozz be a 30al ha nem adja csak 35be hozd el úgy mert akkor is meg éri !
@potha: hagyd abba az ivást! :-) Nem tesz az jót neked!
Miért nem mentél oda hozzám? @Don Blasius: ahol ilyen apró macskakő van náluk oda nem engednek autókat, mert tudják milyen szar az utca felülete.:-)Posztot meg az ottani közlekedésről nagyon nem lehetne írni, max. hogy a biciklisek(is) megállnak a piros lámpánál, az X5 BMW(is) megáll a zebránál, a helyi közlekedési vállalat járművei meg olyan tiszták mint nálunk a sebészeti műtő.
Egy szőke pszichológusnő az iskolában kap állást. Rögtön az első nap meglát egy fiút, aki nem futkározik a többiekkel, csak áll magában. Odamegy hozzá és megkérdezi:
- Jól érzed magad?
- Jól.
- Akkor miért nem futkározol a többi fiúval?
- Mert én vagyok a kapus.
@cork77:
Azért a nem hiányos (mint nálunk) cicakavics nem vészes. Párizsban csomó út úgy van burkolva, nemcsak a Champs Elysées (ha nem írtam le jól, akkor csak sanzel izé :)).
Oktogonnál jártam a kritikus percekben. ;) Nem volt vészes, a biciklisták tényleg megálltak a pirosnál. A Hungária felé jőve nem egész fél óra alatt haza is értem onnan Erzsébetre. :)
@Tanácstalan: cserébe viszont a legdrágább hely ahol valaha is jártam. @szaGértő: tényleg ihatnánk már. De még meg kell várni hogy Tanácstalan vissza menjen a ladikra. :-)
Sírnak a hülyegyerekek! Éa a rendőr villogó nélkül állt a kanyarodósávban. Ez olyan, mintha motorosként azért rinyálnék, mert a rendőr gyorsan hajtott, mert utól tudott érni.... Kicsit álszent
@Lacaca: Ja. Sógort ma arra vetette a rossz sorsa. Mondta is, megállt a pirosnál, 5 biciGlis simán eltekert mellette. Azután kettő megállt, de csak mert a Királyon gyütt a troli keresztben.
Nekem még mindig az a kérdésem az ilyen jelenségekkel kapcsolatban, hogy miért csinál úgy a kerékpárral közlekedő, mintha neki teljesen új dolog lenne a
1/1975. (II. 5.) KPM-BM együttes rendelet
a közúti közlekedés szabályairól szóló 3. § (1) bekezdése.
Másik megszokott kérdésem pedig a közlekedési eszköztől, formációtól függetlenül miért kell egyes emberek mellé rendőr, hogy eszébe jusson a szabályos közlekedés? Óvoda bazzeg! :))
Nem, már akkor nem voltam arrafelé. Amúgy is alapjaiban irritál az ilyen bohóckodás, műbalhé. Tulajdonképpen ennek mi volt a valódi célja? :))
Mert hogy ettől:
- nem fogok átnyergelni kerékpárra (függetlenül attól, hogy nem tartom rossznak)
- nem fogom ezután sem jó szemmel nézni a sok agyatlan, piroson áthajtó, elsőbbségadást elmulasztó kerékpározót.
Idéznék egy hozzászólás a témához fészbúkról:
"ne haragudj haver, de nem lehet betartani a kreszt ha bringázol."
@Marcellusca: Ja, még annyi: Aszomgyák, hogy SZABÁLYOSAN közlekedve csinálják meg a felvonulást.
Ahaaaaa, akkor a híradásból (a Nyugati téren) miért azt látom, hogy a körút mindkét sávját elfoglalják, tömör masszát alkotva, hogy a Váci útról a 3. autó már nem tud kihajtani.
És a szabályossághoz hozzá tartozik a megfelelő felszerelés is. Ha jól tévedek a FEJLÁMPA nem tartozik közéjük. :(
Az utolsó 100 komment: